Dovanų rinkinys „Paukšteliai”

Tik Story by Nature

12,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Eglutės žaisliukas „Paukščiukas“

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir baikštūs paukšteliai, nutupę ant kankorėžio kurį stebėti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau šie, nutūpę jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusę ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!5,00 

Neturime

Spalva

Aukso, Ruda

Plačiau apie prekę

Eglutės žaisliukas „Paukštis“

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir baikštus paukštelis, nutupęs ant kankorėžio kurį stebėti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau šis, nutūpęsi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiškas dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės. Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!7,00 

Neturime

Spalva

Aukso, Ruda

Plačiau apie prekę

Nepakankamas kiekis

Spalva

Smėlinė, Ruda

Eglutės žaisliukas „Paukščiukas“

Spalva

Aukso, Ruda

Eglutės žaisliukas „Paukštis“

Spalva

Aukso, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!