Dovanų rinkinys „Miško pasaka”

Tik Story by Nature

Original price was: 40,00 €.Current price is: 35,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Eglutės žaisliukas „Stirnaitė“

Sukurkite savo namuose, sodyboje ar ofise miško pasaką su originaliu Kalėdiniu žaisliuku - stirnaite. Baikšti stirnaitė, kurią sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Stirnaitė įsikūrusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai! O šiuo kalėdiniu žaislu papuošta eglutė tikrai pridės gamtos žavesio. 

Pritaikymas: Jaukus eglutės žaisliukas,  puikiai tik puošti ne tik eglutę, bet ir stalą, puokštes ar Kalėdines kompozicijas, ypač džiaugsis vaikai !

Atraskite netikėtus derinius, šį eglutės žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature žaisliukais!Original price was: 17,00 €.Current price is: 15,00 €.

Turime

Pakabinami eglutės žaisliukai „Lapės“ 2 vnt.

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir laputė, kurią sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Ši, įsikūrusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiškas dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės. Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 15,00 €.Current price is: 13,00 €.

Neturime

Pakabinama eglutės dekoracija „Voverytė“

Kurkite namuose, sodyboje, ar ofise  savo miško pasaką su šiuo nuotaikingu Kalėdiniu žaisliuku - pūstauodege voveryte. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir voverytė, kurią sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Ši, įsikūrusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai ir džiugins aplinkinius!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 8,00 €.Current price is: 7,00 €.

Neturime

Nepakankamas kiekis

Spalva

Smėlinė, Žalia, Ruda

Eglutės žaisliukas „Stirnaitė“

Spalva

Ruda

Pakabinami eglutės žaisliukai „Lapės“ 2 vnt.

Spalva

Ruda

Pakabinama eglutės dekoracija „Voverytė“

Spalva

Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!