Dovanų rinkinys„Čiulbesys”

Rankų darbo
Tik Story by Nature

Original price was: 31,00 €.Current price is: 29,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Mediniai eglutės žaisliukai „Kardinolai“ 2 vnt.

Susikurkite namuose savo Kalėdinę miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir šie paukšteliai kardinolai. Lietuvoje nesutinkami svečiai, tačiau nutūpę jūsų namuose tikrai jausis puikiai: ryškiai raudonos spalvos, pasidabinę įspūdingais kuodais – ar gali būti tobulesni personažai Kalėdų pasakai?

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisę ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Original price was: 12,00 €.Current price is: 10,00 €.

Turime

Spalva

Raudona

Plačiau apie prekę

Mediniai eglutės žaisliukai „Šiauriniai kikiliai“ 2 vnt.

Susikurkite namuose, sodyboje ar ofise  savo miško pasaką su šiais žavingais  Kalėdiniais žaisliukais - mediniais paukšteliais. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir baikštūs paukšteliai, kuriuos stebėti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau šie, nutūpę jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisę ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!13,00 

Neturime

Medinis eglutės žaisliukas „Zylė“

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir zylė, baikštus paukštelis, tačiau sutikti ją gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau ši, nutūpusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiškas dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės. Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!6,00 

Neturime

Spalva

Geltona, Balta

Plačiau apie prekę

Nepakankamas kiekis

Spalva

Geltona, Raudona, Ruda

Mediniai eglutės žaisliukai „Kardinolai“ 2 vnt.

Spalva

Raudona

Mediniai eglutės žaisliukai „Šiauriniai kikiliai“ 2 vnt.

Spalva

Ruda

Medinis eglutės žaisliukas „Zylė“

Spalva

Geltona, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!