Akcija!

Printas „Pušies kankorėžiai”

%
Ribotas kiekis

Original price was: 18,00 €.Current price is: 14,00 €.

Yra sandėlyje

Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurie įkvėps jaukiai namų istorijai ar tiesiog taps stilingu interjero akcentu. Pavyzdžiui kaip šis, su maumedžio kankorėžiais: galbūt jis primins lėtus pasivaikščiojimus...Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurie įkvėps jaukiai namų istorijai ar tiesiog taps stilingu interjero akcentu. Pavyzdžiui kaip šis, su maumedžio kankorėžiais: galbūt jis primins lėtus pasivaikščiojimus miške arba taps vaikams gamtos pažinimo pamoka? Senovėje kankorėžis turėjo stiprią simbolinę reikšmę, buvo siejamas su sveikata, gyvybe, drąsa ir vaisingumu. Tai buvo ir dievo Dioniso simbolis, kuris atsakingas už įkvėpimą, augmeniją, gamtos jėgas, nesibaigiantį gyvybės ciklą gamtoje ir nuolatinį atgimimą. 

Pritaikymas: Paveikslai su gamtos motyvais suteiks užbaigtumo bet kokiam interjerui, nuo asmeninės namų erdvės, iki ofiso patalpų. Jie ypač mėgstami skandinaviško stiliaus interjeruose. Gamtos vaizdai, detalės atpalaiduoja, kelia jaukius prisiminimus, nuteikia pozityviai. Todėl tai puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio progomis, ar tiesiog be progos. Belieka išsirinkti labiausiai patinkantį pagal spalvinę gamą, piešinio stilių ar pagal patikusią simbolinę reikšmę!

Turime

Išmatavimai

A4 (21×29,7 cm.)

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Printas „Pušies kankorėžiai””

Success message!
Warning message!
Error message!