Botaninis printas „Kaktusai”

Ribotas kiekis

39,00 

Yra sandėlyje

Atraskite „Story by Nature“ botaninius printus kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Šis sodrių spalvų paveikslas su kaktusais lengvai ras namuose vietą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodo...Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ botaninius printus kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Šis sodrių spalvų paveikslas su kaktusais lengvai ras namuose vietą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Puikiai atrodo vienas, bet gali būti lengvai derinamas su kitais „Story by Nature“ paveikslais.

Drąsiai ieškokite paveikslams su gamtos motyvais netikėtų vietų savo namuose: paveikslai vonios kambariui ar virtuvei suteiks žaismingumo ir originalumo. Šie paveikslai atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų istorijomis. Galbūt būtent jos vaikų atsiminimuose išliks kaip pirmosios gamtos pažinimo ir meilės jai pamokos?

Pritaikymas: Šis botaninis printas su kaktusaispagyvins bet kokio stiliaus interjerą ir tikrai sulauks dėmesio. Įkurdinkite matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius, ypač sužavėti liks vaikai!

Tinka kaip įkurtuvių dovana, arba tiesiog žaismingas jaukesnių namų akcentas.

 

Turime

Išmatavimai

39*50 cm.

Papildoma informacija

Parduodami be rėmelių, tik su paspartu, tačiau pas jus atkeliaus saugiai supakuoti.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Botaninis printas „Kaktusai””

Spalva

Rausva, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!