Pagalvėlių užvalkalai „Pasakiškos stirnos“ 2 vnt.

Rankų darbo

38,00 

Išparduota

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai būtų stirnaitė? Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana,...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai būtų stirnaitė?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa?

Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

 

Išparduota

Išmatavimai

43x20cm.

Papildoma informacija

Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pagalvėlių užvalkalai „Pasakiškos stirnos“ 2 vnt.”

Spalva

Mėlyna, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!