Akcija!

Pagalvėlės užvalkalas „Mėlynas meškiukas“

%
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Top!

Original price was: 45,00 €.Current price is: 40,00 €.

Yra sandėlyje

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris sentimentalioms vaikystės istorijoms. Ar tikite, kad ant jūsų arba vaikų lovos ar sofos gali gimti šilčiausi vaikystės prisiminimai? Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris sentimentalioms vaikystės istorijoms. Ar tikite, kad ant jūsų arba vaikų lovos ar sofos gali gimti šilčiausi vaikystės prisiminimai?

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Ši pagalvėlė sukurta sentimentaliai asmenybei, kurios vaikystės prisiminimai kupini šilčiausių akimirkų. Mielas ir minkštas pliušinis meškiukas, nostalgiškas vaikystės simbolis, kvies dažniau mintimis sugrįžti į tas nerūpestingas dienas, kaskart suvirpindamas širdis.Turime

Išmatavimai

45×45 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje. Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pagalvėlės užvalkalas „Mėlynas meškiukas“”

Spalva

Mėlyna, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!