Pagalvėlės užvalkalas „Egzotiniai paukščiai“

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

26,00 

Išparduota

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris egzotinių paukščių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai nutūpti paukšteliai ? Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris egzotinių paukščių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai nutūpti paukšteliai ?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs paukščių mylėtojo ar unikalių detalių medžiotojo namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa?

Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

 

Išmatavimai

45×45 cm.

Papildoma informacija

Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo. Medžiaga poliesteris.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pagalvėlės užvalkalas „Egzotiniai paukščiai“”

Spalva

Mėlyna, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!