Odiniai rankų darbo servetėlių žiedai (4 vnt.)

Užsakoma prekė
Rankų darbo
Top!
Simbolinės dovanos

20,00 

Yra sandėlyje

Įspūdingas aksesuaras, kurį įvertins visi susirinkę prie pietų ar švenčių stalo. Suteiks jūsų stalo dekorui daugiau stilingumo, tvarkos ir išskirtinumo. Spalva harmoningai derės su kitais gamtinių motyvų aksesuarais ir natūraliomis...Skaityti plačiau

Įspūdingas aksesuaras, kurį įvertins visi susirinkę prie pietų ar švenčių stalo. Suteiks jūsų stalo dekorui daugiau stilingumo, tvarkos ir išskirtinumo. Spalva harmoningai derės su kitais gamtinių motyvų aksesuarais ir natūraliomis interjero faktūromis: medžiu, oda, metalu, akmeniu, stiklu, keramika. Pagaminti iš natūralios odos ir ypatingas tuo, kad su laiku naudojimo žymės, smulkūs pabraižymai šį aksesuarą paverčia dar įspūdingesniu ir unikalesniu.

Kokie audiniai labiausiai tiks prie šio aksesuaro? Nesuklysite pasirinkę natūralius audinius: liną, medvilnę ar kokybišką audinį su poliesteriu. Gerai žiūrėsis su vienspalvėmis ar turinčiomis panašių spalvų raštų, servetėlėmis. Tačiau nebijokite eksperimentuoti ir atrasti unikalius derinius, šis aksesuaras tikrai duos laisvę Jūsų fantazijai ir kaskart nustebins netikėtais deriniais!

Šis minimalistinis stalo serviravimo aksesuaras tikrai atras savo vietą ne tik ant jūsų ar artimųjų stalų, bet gali tapti originalia verslo dovana. Verslo partneris mėgsta gaminti? Yra gurmanas ir estetas? Puiki proga parodyti, kad žavitės jo pomėgiais! Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

Dydis: 3 cm pločio . 

Medžiaga: Rankų darbo servėtėlių žiedai pagaminti iš natūralios odos  tad gali pasibraižyti. 

Papildoma informacija

Rinkinyje 4 vienetai servetėlių žiedų.

 

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Odiniai rankų darbo servetėlių žiedai (4 vnt.)”

Success message!
Warning message!
Error message!