Medžiaginiai sutraukiami maišeliai „Alyvuogės“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

7,00 

Yra sandėlyje

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos....Skaityti plačiau

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui maišeliu su alyvuogių raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus. Jis taps pagrindiniu akcentu, kuris šildys prisiminimais ir kurs naujas virtuvės istorijas. 

Pritaikymas: 

Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, svajojančiai apie kelionę į Italiją, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos. Šiuos maišelius galima naudoti einant apsipirkti, vietoj įprastų plastikinių, bei dovanų ar lauktuvių įpakavimui! Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šiuos maišelius komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Turime

Išmatavimai

30*18 cm.

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Rinkinį sudaro 2 vnt. maišelių.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medžiaginiai sutraukiami maišeliai „Alyvuogės“”

Success message!
Warning message!
Error message!