Medžiaginiai maišeliai “Avokadai” 2 vnt

Naujiena
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

9,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui daugkartiniu maišeliu su spalvingais avokadų  raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus....Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui daugkartiniu maišeliu su spalvingais avokadų  raštais, kuris ne tik saugos vasarą surinktas gėrybes: džiovintus grybus, prieskonines žoleles, arbatžoles, vaistažoles, uogas ar riešutus. Jis taps  akcentu, kuris šildys prisiminimais ir kurs naujas virtuvės istorijas.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė.  Šiuos maišelius galima naudoti einant apsipirkti, vietoj įprastų plastikinių, originaliai ir tvariai pakuoti dovanas! Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime

Išmatavimai

40×30 cm

Papildoma informacija

Audinio sudėtis : 80 % medvilnės ir  20 % poliesterio. Tokios sudėties gaminį lengva prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medžiaginiai maišeliai “Avokadai” 2 vnt”

Spalva

Žalia, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!