Kaklo papuošalas “Giliukai” varis

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

36,00 

Yra sandėlyje

Šie ypatingi papuošalai yra unikalūs nuo savo formų, iki gamybos proceso. Galite būti tikri, kad kiekvienas papuošalas tai unikali istorija skirta tiktai jums, nes kaip nėra gamtoje visiškai identiškų formų,...Skaityti plačiau

Šie ypatingi papuošalai yra unikalūs nuo savo formų, iki gamybos proceso. Galite būti tikri, kad kiekvienas papuošalas tai unikali istorija skirta tiktai jums, nes kaip nėra gamtoje visiškai identiškų formų, taip nebus visiškai vienodų papuošalų! Laikinas ir trapus augalo grožis juose įamžinamas iš pradžių kruopščiai parinkus botaninę medžiagą, kaip kad šie giliukai, augę ant seno pajūrio ąžuolo. Vėliau jie surenkami ir padengiami variu. Taip žmogaus ir gamtos bendrystėje gimsta kūrinys, kuris pasiruošęs kurti naują istorija, galbūt ji bus jūsų, arba jums artimo žmogaus?

Pritaikymas: Be estetinio komplekto grožio, jis turi ir gydomųjų savybių: varis pasižymi priešuždegiminiu ir skausmą malšinančiu poveikiu, saugo nuo infekcijų, stiprina imunitetą, padeda įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines bei inkstų ligas.Tikima, kad pagrindinė kūną ir sielą gydanti vario savybė – gebėjimas kaupti energiją, kad jis padeda išsaugoti jaunystę ir grožį.

Turime

Išmatavimai

Giliuko ilgis – 3 cm., plotis – 2 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Kaklo papuošalas “Giliukai” varis”

Spalva

Vario, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!