Džiovintos eukalipto šakos su uogomis

21,00 

Išparduota

Džiovintos eukalipto šakos su uogomis Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios džiovinto augalo šakelės suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui dinamikos, tekstūros, trūkstamo akcento. Derančios prie bet kokio stiliaus interjero, nereikalaujančios...Skaityti plačiau

Džiovintos eukalipto šakos su uogomis

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios džiovinto augalo šakelės suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui dinamikos, tekstūros, trūkstamo akcento. Derančios prie bet kokio stiliaus interjero, nereikalaujančios priežiūros, idealus pasirinkimas žmonėms, kurie negali skirti daug dėmesio gyvų gėlių priežiūrai, bet vertina gamtos prisilietimą savo erdvėje. Džiovintos gėlės neturi žiedadulkių, todėl tai puiki alternatyva alergiškiems žmonėms.

Pritaikymas: Tvari dekoracija, puikiai atrodys tiek įmantrių formų, tiek minimalistinėse ar skaidraus stiklo vazose. Derės su kitais džiovintais augalais, gyvų gėlių kompozicijose, arba tiesiog kaip savarankiškas dekoro elementas. Atraskite netikėtus derinius, šias šakeles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Išparduota

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Džiovintos eukalipto šakos su uogomis”

Success message!
Warning message!
Error message!