Dovanų rinkinys „Serviravimas”

Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

30,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Odiniai rankų darbo servetėlių žiedai (4 vnt.)

Įspūdingas aksesuaras, kurį įvertins visi susirinkę prie pietų ar švenčių stalo. Suteiks jūsų stalo dekorui daugiau stilingumo, tvarkos ir išskirtinumo. Spalva harmoningai derės su kitais gamtinių motyvų aksesuarais ir natūraliomis interjero faktūromis: medžiu, oda, metalu, akmeniu, stiklu, keramika. Pagaminti iš natūralios odos ir ypatingas tuo, kad su laiku naudojimo žymės, smulkūs pabraižymai šį aksesuarą paverčia dar įspūdingesniu ir unikalesniu.

Kokie audiniai labiausiai tiks prie šio aksesuaro? Nesuklysite pasirinkę natūralius audinius: liną, medvilnę ar kokybišką audinį su poliesteriu. Gerai žiūrėsis su vienspalvėmis ar turinčiomis panašių spalvų raštų, servetėlėmis. Tačiau nebijokite eksperimentuoti ir atrasti unikalius derinius, šis aksesuaras tikrai duos laisvę Jūsų fantazijai ir kaskart nustebins netikėtais deriniais!

Šis minimalistinis stalo serviravimo aksesuaras tikrai atras savo vietą ne tik ant jūsų ar artimųjų stalų, bet gali tapti originalia verslo dovana. Verslo partneris mėgsta gaminti? Yra gurmanas ir estetas? Puiki proga parodyti, kad žavitės jo pomėgiais! 20,00 

Turime (galime užsakyti)

Medžiaginės vienspalvės servetėlės (2 vnt.)

Kam taupyti geras emocijas šventėms, mėgaukitės serviravimo estetiką kasdien! Vienspalvės lino spalvos servetėlės suteiks pakilios nuotaikos net ir eiliniams pusryčiams, pietums ar vakarienei. Kurkite šeimos tradicijas, gimstančias mažose detalėse.

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių draugei Italijos gerbėjai, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.

10,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Smėlinė, Ruda

Odiniai rankų darbo servetėlių žiedai (4 vnt.)

Spalva

Ruda

Medžiaginės vienspalvės servetėlės (2 vnt.)

Spalva

Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!