Dovanų popierius „Paparčiai”

Naujiena
Ribotas kiekis
Top!

3,80 

Yra sandėlyje

Tegul kiekviena dovana, net ir smulkmenėlė, tampa maža švente su gamtos motyvų įkvėptu pakavimo popieriumi su paparčiais. Supakuokite dovaną į  šį žavingą dovanų popierių, suteikdami jai daugiau asmeniškumo ir emocijų....Skaityti plačiau

Tegul kiekviena dovana, net ir smulkmenėlė, tampa maža švente su gamtos motyvų įkvėptu pakavimo popieriumi su paparčiais.

Supakuokite dovaną į  šį žavingą dovanų popierių, suteikdami jai daugiau asmeniškumo ir emocijų. Nudžiuginkite save ir gavėją, praturtindami dovaną ypatingu akcentu.

Pritaikymas: Išbandykite dovanų popierių, suderintą pagal sezonus. Nostalgiški lapai, ryškiaspalvės uogos, gėlių žiedai, dekoruotos daržovės ar vaisiai – visi šie elementai prikaustys žvilgsnį ir įneš intrigos. Tik kelios minutės dovanai supakuoti, ir ji akimirksniu taps išskirtinė, suteikdama daugiau netikėtumo ir džiaugsmo.

Ieškote unikalaus ir aplinkai draugiško pakavimo sprendimo? Story by Nature dovanų popierius su gamtos motyvais  ne tik puoš jūsų dovanas, bet ir perteiks  jūsų meilę gamtai. Idealus pasirinkimas, norintiems nustebinti ir nudžiuginti.

Turime

Išmatavimai

0,5* 2m.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų popierius „Paparčiai””

Spalva

Smėlinė

Success message!
Warning message!
Error message!