Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Raganosis“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Top!

45,00 

Yra sandėlyje

Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net raganosis? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Raganosis yra jėgos, tvirtumo ir ištvermės simbolis. Neretai...Skaityti plačiau

Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net raganosis? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui.

Raganosis yra jėgos, tvirtumo ir ištvermės simbolis. Neretai tapatinamas ir su dvasinės stiprybės išraiška, kuri mus moko naudotis išmintim: užuot ieškojus prasmės kasdienėje veikloje, vertėtų paieškoti atsakymų savyje. Be viso to, kai kuriose kultūrose raganosis dar ir sėkmės simbolis. Norite sau ar artimam žmogui viso to palinkėti? Jums padės raganosio simbolis.

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums? 

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.Turime

Išmatavimai

45×45 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje. Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Raganosis“”

Spalva

Smėlinė, Žalia, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!