Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Mėlynas vanduo“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

32,00 

Yra sandėlyje

Suteikite harmonijos savo namams žalių vandens atspalvių pagalvėlėmis.. Ramių spalvų aksesuaras lengvai derinamas, jis suteiks namams stiliaus ir prabangos pojūčio. Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story...Skaityti plačiau

Suteikite harmonijos savo namams žalių vandens atspalvių pagalvėlėmis.. Ramių spalvų aksesuaras lengvai derinamas, jis suteiks namams stiliaus ir prabangos pojūčio. Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus!

Pritaikymas: Rankų darbo, belgiško gobeleno pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa? Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.



Turime

Išmatavimai

45*45 cm.

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje. Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Mėlynas vanduo“”

Success message!
Warning message!
Error message!