Dekoratyvinė pagalvėlė „Medžio šakelės“

Naujiena
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

18,00 

Yra sandėlyje

Augalų motyvai suteikia patalpoms estetinės vertės ir sukuria laimės bei pasitenkinimo jausmą, mažina stresą ir geriną bendrą savijautą. Todėl ypač tinkami poilsio zonai, vaikų kambariams, ofisams, ar kitoms erdvėms, kuriose...Skaityti plačiau

Augalų motyvai suteikia patalpoms estetinės vertės ir sukuria laimės bei pasitenkinimo jausmą, mažina stresą ir geriną bendrą savijautą. Todėl ypač tinkami poilsio zonai, vaikų kambariams, ofisams, ar kitoms erdvėms, kuriose siekiama sukurti harmoningą ir subalansuotą atmosferą. Šį efektą dar labiau sustiprina ramios, pastelinės spalvos ir smulkūs raštai. Todėl ši dekoratyvinė pagalvėlė su smulkiais augalų motyvais dovanos jūsų poilsio zonai dar daugiau darnos.

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs augalų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks ne tik svetainei, vaiko kambariui, ofisui ar patalpai, kurios interjerui norite suteikti žaismingą natą. Bet ir laisvalaikiui lauke: iškylai gamtoje, pasisėdėjimas terasoje, balkone suteiks naujų estetinių potyrių.  

 

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško, drobę primenančio audinio.

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė pagalvėlė „Medžio šakelės“”

Spalva

Balta, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!