Belgiško gobeleno delninė „Ančių būrys“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature

39,00 

Yra sandėlyje

Delninę puošiančios antys – ypatingi paukščiai, turintys begale reikšmingų simbolių. Antys drąsiai gina savo teritoriją ir erdvę, todėl simbolizuoja ištikimybę, tvirtą šeimą, komandą ar glaudžius santykius. Ji ir kūrybiškumo simbolis. Sunku...Skaityti plačiau

Delninę puošiančios antys – ypatingi paukščiai, turintys begale reikšmingų simbolių. Antys drąsiai gina savo teritoriją ir erdvę, todėl simbolizuoja ištikimybę, tvirtą šeimą, komandą ar glaudžius santykius. Ji ir kūrybiškumo simbolis. Sunku išgirsti asmeninės mūzos šauksmą, jaučiatės kūrybiškai užblokuoti? Antis gali padėti! Ji pamokys, kaip užmegzti ryšį su Visata, ir išjudins vidinius kūrybiškumo klodus! 

Prabangi delninė ypatingai moteriai. Vertinančiai kokybę ir išskirtines detales. Aksesuaras nuo kurio neįmanoma atplėšti akių, nepamainomas kasdienybėje. Leiskite jai tapti unikalia jūsų stiliaus istorijos pradžia!

Pritaikymas: „Story by Nature“ belgiško gobeleno delninė sukurta galvojant apie išsiskirti gebančią moterį, kuri visada savyje išlaiko paslaptį. Šįkart tai delninė, kurios paskirtis gali būti universali, tačiau kas joje slypės išties, žinos tik jos šeimininkė.Turime

Išmatavimai

32 x 20 cm.

Papildoma informacija

Šios delninės rankų darbo, vienetinės. Iki smulkmenų apgalvota ir suderinta kiekviena detalė: nugarėlės, pamušalas, užtrauktukas, kanteliai. Prekėms galima /- 2 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime supakuoti kaip dovaną.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Belgiško gobeleno delninė „Ančių būrys“”

Spalva

Smėlinė, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!