Tvarumas – ne tik madingas žodis

Skaitymo trukmė: 4 min.

Tai šįkart norėčiau su Jumis pasidalinti savo mintimis, tvarumo vizija, kuri yra labai svarbi „Story by Nature vertybė.

Rinkdamasi parduotuvės asortimentą, ieškau ne tik originalių ir kokybiškų prekių, bet ir derinu, kad namų dekoro detalės darniai persipintų tarpusavyje. Todėl kolekcijos čia ne keičiamos naujomis, o kaskart papildomos derančiomis detalėmis. Kad namų jaukumą galėtumėte kurti mėgaudamiesi tradicijų kūrimu, o ne vartojiškumu.

Kaip galite prisijungti prie šios tvarumo idėjos?

 • Tapkite atsakingu vartotoju. Domėkitės įsigyto daikto istorija. Kur buvo pasiūtas, pagamintas, kokiomis sąlygomis, iš kokių audinių. Gal tai padės apsispręsti kokius verslus norite remti ir kokią energiją įsileisti į savo namus?
 • Derinkite turimus daiktus jau prie esamų.
 • Kiekybę keiskite į  kokybę – „mažiau yra daugiau“. Ir nors šis posakis sena klasika, tačiau nūdienos kontekste jis atgimsta su nauja energija, netgi tampa savotišku šūkiu prieš besaikį vartojiškumą. Rinkdamiesi naują pirkinį, rinkitės kokybę, laikui nepvaldų dizainą, toks ne tik nepabos, bet ir išliks kaip brangi relikvija vaikams ir anūkams. 
 • Vertinkite rankų darbą – nes tai dažniausiai riboto kiekio, pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir svarbiausia su daug šilumos ir meilės. Ir žinoma: vienetinis ir unikalus daiktas.
dovanu popierius
pirkiniu krepsys

Kokie Story by Nature gaminiai turi savyje šias savybes? Tiesa pasakius, didžioji dauguma tokie ir yra. Kaip pavyzdžiui medžiaginiai pirkinių krepšiai. Jie ne tik gražūs, bet ir patvarūs, pakartotinio naudojimo. Unikalūs, nes nėra masinės gamybos, pasiūti iš riboto kiekio audinio. Jis gali tapti netgi puikia verslo dovana! Kodėl gi ne, jis turi ne tik simbolinę reikšmę, bet ir praktinę naudą! Nes šie krepšiai yra:

 • Ekologiški;
 • Patvarūs;
 • Plaunami;
 • Gali pabrėžti savininko unikalumą, charakterį, yra įdomaus, išskirtinio rašto;
 • Krepšiai paruošti bet kokiam pirkimui - planuotam ar neplanuotam! Tinka prie bet kokio įvaizdžio;
 • Juos taip lengva laikyti ir nešiotis.

Kitas svarbus dalykas, kuriam skyriau ypač daug dėmesio, yra pakuotė. Estetika man be galo svarbi, bet jai teko dalintis vieta su, vėlgi: tvarumu. Netaupydama laiko paieškoms gan ilgai eksperimentavau kad būtų ne tik gražu, bet ir tvaru. Ir šiandien galiu pasidžiaugti rezultatu, kuris džiugina ne tik mane, bet ir klientus! Ir neslėpsiu: kiekvienas jų “wow!” tikrai paglosto širdį…

Ieškoti tvaresnių sprendimų savo produktams, verslus įpareigoja ir augantis visuomenės sąmoningumas. Laikmetis pakuotės kokybei ir tvarumui kelia nemenkus reikalavimus, todėl pakuočių sprendimai tobulinami mąstant globaliai. Plastikas ploninamas,  taip sunaudojant jo mažiau, arba keičiamas  popieriumi. Siekiama, kad pakuotė būtų perdirbama, ieškoma bioplastiko alternatyvų, ar skatinama rinktis daugkartinio naudojimo pakuotę.

Su džiaugsmu pristatau naują pakuotę: balti permatomi maišeliai.

TVARI POPIERINĖ ALTERNATYVA PLASTIKINIAMS MAIŠELIAMS!

Kuo jie ypatingi? Nes:

 1. Pagaminti iš balto popieriaus, tinkami perdirbimui.
 2. Sertifikuoti FSC – iš tvariai prižiūrimo miško medienos. 
 3. Permatomi, galima matyti gaminį, nuskenuoti barkodą. 
 4. Efektyviam pakavimui – daugkartinio naudojimo.
tvari dovana

Ateities planuose - apsauginis perforuotas popierius dūžtantiems gaminiams pakuoti ir apsaugoti siunčiant. Tai taps puiki ekologiška popierinė alternatyva burbulinei plėvelei.

Ne tik žodžiais, bet ir veiksmais prisidedu ir skatinu prisijungti prie šiuo metu populiarėjančios antrinio panaudojimo tendencijos. Visas dėžes, kuriose gaunu žaliavas ir prekes, stengiuosi panaudoti dar ir dar kartą. Todėl, atsiprašau, jei kažko nenudžiugina siuntimo dėžės išvaizda. Bet tikiuosi pradžiugins mintis, kad būdami „Story by Nature klientai, Jūs pasąmoningai tampate tvarumo dalimi :)-


Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!