Stalo dekoras vasarą

Skaitymo trukmė: 2 min.

Stalas kiekvienų namų širdis, aplink kurį susirenka šeima, artimiausi mums žmonės, kur dalinamės jausmais, prisiminimais, svajonėmis. Kur su meile gamintas maistas ar iš širdies derintas dekoras tampa dar viena mūsų meilės išraiška patiems brangiausiems.

Štai keli patarimai, kaip vos keliomis detalėmis šią vietą paversti magiškai patrauklia ir jaukia:

Gamtos akcentai: medžio šakelės, akmenukai, gamtinių medžiagų kompozicijos suteiks stalo dekorui gyvumo ir autentiškumo. Rinkitės gyvas gamtos medžiagas arba dekoro elementus su jomis.

Intymi žvakių šviesa: suteiks romantišką nuotaiką, jaukią ir šiltą atmosferą, kurioje tikrai norisi atverti širdį ir dalintis šiltais jausmais.

Spalvų derinimas: eksperimentuokite su įvairiomis spalvomis, kurios padės atrasti jūsų unikalų stilių. Ryškios arba švelnios spalvos suteiks jūsų stalui skirtingų nuotaikų. O tai į namus atneš žaismingumo ir nuostabos.

Suvenyrai iš kelionių ar atostogų, arba dekoracijos primenančios jas. Kartu patirti nuotykiai vienija, todėl stalą dekoruokite detalėmis, kurios prisiminimais grąžins į tas šiltas akimirkas!

Svaiginantys žiedai. Tegul jie ant jūsų stalo niekada nevysta. Arba gyvų puokščių kompozicijose, arba dekoro elementuose. Juk gėlės yra tai, kas mus įkvepia, suteikia romantiškos nuotaikos bei nuteikia džiugiai ir pozityviai.

Nebijokite eksperimentuoti ir leiskite kūrybingumui plėstis. Svarbiausia - kurti stalo dekorą su meile ir dėmesiu detalėms, kad kiekviena valgymo akimirka būtų ypatinga ir jauki, o prisiminimai išliktų ilgam!

Stalas - kiekvienų namų širdis, aplink kurį susirenka šeima, artimiausi mums žmonės, kur dalinamės jausmais, prisiminimais, svajonėmis. Kur su meile gamintas maistas ar iš širdies derintas dekoras tampa dar viena mūsų meilės išraiška patiems brangiausiems.

Iliustracijos iš „Pinterest"

Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!