Rudeniu alsuojantis dovanų pakavimas

Skaitymo trukmė: 3 min.

Ar pamenate tą vaikystės jausmą, tas kelias sekundes jaudulio išpakuojant dovaną? Sutikite: joks dovanų maišelis, net ir pats gražiausias, niekada to nepakeis. Renkant dovaną, dovanų idėjos, žinoma, svarbios, tačiau dailiai supakuota net ir smulkmenėlė, dovaną daugiau emocinės vertės, asmeniškumo, kartais net prabangumo pojūčio.

Dovanas pakuojate į dovanų popierių, bet tik prieš Kalėdas? Gal verta tai išbandyti ir kitom progom? Supakuota dovana tarsi paslaptis, intriga, intymus ryšys, tarp to, kuris tokią dovaną įteikė, ir to kuris ją išpakuoja. O juk tai ir yra dovanos misija: nustebinti ir džiuginti. Rudenį, dovanų pakavimą paverskite džiuginančia veikla. O ir progų juk tam nestinga! Rugsėjo 1-moji, Mokytojų diena, Boso diena, o kur dar ir asmeninės šventės!

Intymi dovanos paslaptis: kaip ją sukurti

Esate kūrybiška asmenybė? Tikite, kad kiekviena dovana turėtų būti unikali ir išieškota, išrinkta konkrečiam žmogui atsižvelgiant į jo pomėgius ir svajones, bet tuo pačiu atnešti šiek tiek ir dovanotojo prisilietimo? Tuomet pabandykite patys dekoruoti dovanos pakuotę. Tuo labiau, kad ir dekoracijų rudenį toli ieškoti nereikia: pati gamta siūlo begalę spalvų tekstūrų ir formų. Pakaks ir mažos detalės: lapo, giliuko, kankorėžio ar šermukšnio šakelės, kad dovana paliktų neišdildomą įspūdį. Tegul brangus žmogus pasidžiaugia ne tik jos turiniu, bet ir pateikimu. Rudens spalvos ir tekstūros, gamtos pasiūlytas dekoras kaskart įgaus visai kitą sąskambį derinyje su žmogaus kurtomis medžiagomis: popieriumi, juostelėmis, virvelėmis. Naudokite kraftinį popierių, rudus popierinius maišelius, laikraščius, akcentui pridėkite gamtinių detalių, taip kaskart netikėtu rezultatu nudžiuginsite ne tik artimuosius, bet ir save.

Nesate talentingas pakuotojas? Tai ne kliūtis įspūdingam rezultatui!

Neturite didelio potraukio kūrybai ir taupote laiką, bet tikitės ne mažiau įspūdingo rezultato? Gal mūsų rudeninės kolekcijos dovanų pakavimo popierius yra tai ko ieškote? Išbandykite dovanų popierių atrinktą ir suderintą pagal sezonus. Nostalgiškais lapais, žaismingais grybais, ryškiaspalvėmis uogomis, dekoruotas daržovėmis ar vaisiais, dovanų popierius tikrai prikaustys žvilgsnį ir įneš intrigos. Tik kelios minutės dovanai įsukti, ir ji akimirksniu taps išskirtinė, atneš daugiau emocijų, netikėtumo ir džiaugsmo.

Reikia pagalbos? Galiu jūsų pasirinktą prekę supakuoti ir išsiųsti paruoštą įteikimui.

Norite pasitarti dėl dovanų pakavimo? Susisiekiam!


Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!