Dovanų čekis

Skaitymo trukmė: 3 min.

Dovana, kuri pildo svajones! Ir tai be menkiausios magijos: dovanokite artimiesiems galimybę rinktis patiems. Už tikimybę nepataikyti su dovana, blogiau gali būti tik gauta dovana, kuri tampa galvos skausmu. Jei baiminatės to, tada geriausiai rinktis Dovanų kuponą. Tokia dovana padės Jums išvengti graužaties, kad nežinote ką išrinkti, baimės nepataikyti, kai „jau viską turi“, streso, kai dovanai išrinkti nebelieka laiko, ar, galiausiai, suteiks galimybę prisidėti prie brangiau kainuojančios svajonės. O daili kupono pakuotė suteiks dovanai daugiau asmeniškumo, individualumo, bei intymumo.

Kartais nelengva išrinkti dovaną net artimiausiems žmonėms, kuriuos, atrodo, gerai pažįstame. O ką bekalbėti apie kolegas darbe, kaimynus ir kitus žmones, kuriuos sutinkame retkarčiais.

Ir būkim atviri: būna gyvenimo tempas taip įsuka, kad nutinka dalykų, kurių tiesiog nesuspėjame įveikti ir šventės išvakarėse staiga atsitokėjame - o dovanos juk taip ir neturime! Pinigus dovanoti ne visada priimtina, ypač jei žmogus „viską turi“ arba „niekas neįtinka“, o ir tokia dovana lyg parodo, kad pasirinkom lengviausią kelią ir neskyrėm dovanai nei dėmesio, nei laiko.

Tuo tarpu dovanų čekis visai kas kita: tai skirta paieška dovanai, tačiau paliekant erdvės asmeniniam pasirinkimui, kokia ji turėtų būti. Tai dovana be ilgų stovėjimų kamščiuose ir eilėse prie kasų, be kankinančio „ką dovanoti, neprašaunant pro šalį“, galiausiai, tai dovana, kurią galima nupirkti „čia ir dabar“, netgi jeigu jau vėlyva naktis. Tobula, tiesa?


KAI IŠRINKTI DOVANĄ TAMPA TIKRU IŠŠŪKIU, DOVANOKITE LAISVĘ PASIRINKTI PAČIAM!

Žinoma, išieškota ir iš širdies padovanota dovana visada pradžiugina labiausiai. Tačiau kartais išrinkt nepavyksta, ir tada geriausia išeitis tampa dovanų kuponas.

Štai kelios idėjos, kada dovanų kuponas geriausia išeitis.

  • Tai saugiausia dovana mažai pažįstamam asmeniui. Ypač populiari sveikinant mokytojus, auklėtojas, kolegas ar naujus draugus;
  • Kai žmogus, kurį sveikinam „turi viską“ ir vieną-kitą slaptą norą;
  • Kai norim dovanoti laisvę išsirinkti dovaną „arčiausiai širdies“;
  • Kai žinome, kad svajonė brangiai kainuoja, bet norime prisidėti prie jos išsipildymo;
  • Kai sveikinam išrankų žmogų ir nenorim suklysti su išrinkta dovana;
  • Kai taupome laiką. Ir savo, ir tų kuriuos sveikinam: dovaną rinktis galės bet kuriuo paros metu ir neskubant.
  • Be to dovanų kuponas dar ir tvari idėja: kuo daugiau išsipildžiusių svajonių, tuo mažiau nereikalingų daiktų!

Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!