Sveikinimo atvirukai

Sveikinimo atvirukai gimtadieniui, ar kitai ypatingai progai tiems, kurie ieško gražių, originalių ir neabejotinai įspūdį paliekančių atvirukų. Išsirinkite savo mėgstamiausią sveikinimo atviruką. Užrašykite ir išsiųskite. Netrukus sulauksite artimųjų reakcijos. Mėgaukitės, istorija gimsta!

Jausmas gavus ranka užrašytą atviruką, skaitmeninių technologijų amžiuje, prilygsta nuoširdžiam apkabinimui. Ir visai nesvarbu, ar tai gimtadienis, iškilminga proga, ar tiesiog intymi žinutė jūsų artimam žmogui, juk nuoširdžiam žodžiui nebūtinos ypatingos progos. Story by Nature atvirukų kolekcija su gamtos motyvais, džiovintų gėlių kompozicijomis ne tik nustebins gavėją, pridės dovanai daugiau asmeniškumo, leis pasidžiaugti gamtos dovanojamu grožiu, bet ir suteiks galimybę išsaugoti prisiminimą,metų metus. Ir dar mūsų atvirukai tokie dailūs, kad pritaikius tinkamą rėmelį akimirksniu pavirs sienos puošmena. Ar žinote, kad atvirukai viena perkamiausių mūsų prekių?


Pristigote idėjų ar laiko pasirūpinti dovana? Susiskambinam!

Tik vienas pokalbis iki tobulos dovanos pasirinkimo! Užsiregistravę nemokamai konsultacijai sulauksite mano skambučio per 24 valandas.

Success message!
Warning message!
Error message!