Dovanų rinkinys “Skirtingi raštai”

Rankų darbo

Original price was: 35,00 € – 36,00 €.Current price is: 29,00 € – 36,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Vabalai“

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti visas būrys dailių vabaliukų? Norite sau arba artimam žmogui palinkėti saugumo, nugalėti sunkumus, lengviau įveikti pradėtus darbus, intuicijos bei kūrybiškumo? Dovanokite vabalą! Manoma kad būtent jis gali sustiprinti šias galias.

Pritaikymas: Rankų darbo pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa? Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Geometrinis raštas“

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui. Geometriniais raštais marginta pagalvėlė lengvai derinama, ji taps stilingas akcentas bet kokiam interjerui. Žemės spalvų paletė namams suteiks ramybės ir harmonijos pojūtį. Atraskite įkvėpiančius derinius, kartu su šia pagalvėle derindami kitus Story by Nature aksesuarus!

Pritaikymas: Rankų darbo pagalvėlės užvalkalas papuoš bet kurį namų kambarį, vilios patogiai įsitaisyti ant fotelio, sofos ar lovos. Ji gali tapti tuo akcentu, kurio trūksta palangei, arba minkštam prisėdimui ant grindų, kokį ypač mėgsta vaikai! Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Kolegos bei klientai netruks tai įvertins, juk jaukumo ir patogumo ieškome visur, ne tik namuose, tiesa?

Nepakankamas kiekis

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Vabalai“

Spalva

Žalia, Ruda, Pilka

Dydis

45*45 cm, 50*30 cm

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Geometrinis raštas“

Spalva

Ruda, Balta, Juoda

Dydis

45*45 cm, 50*30 cm

Success message!
Warning message!
Error message!