Dovanų rinkinys „Lapės ir paukštelis”

Tik Story by Nature

Original price was: 20,00 €.Current price is: 18,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Eglutės žaisliukas „Paukščiukas“

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir baikštūs paukšteliai, nutupę ant kankorėžio kurį stebėti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Tačiau šie, nutūpę jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusę ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!5,00 

Neturime

Spalva

Aukso, Ruda

Plačiau apie prekę

Pakabinami eglutės žaisliukai „Lapės“ 2 vnt.

Susikurkite namuose savo miško pasaką. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir laputė, kurią sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Ši, įsikūrusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiškas dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės. Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 15,00 €.Current price is: 13,00 €.

Neturime

Nepakankamas kiekis

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų rinkinys „Lapės ir paukštelis””

Spalva

Smėlinė, Ruda

Eglutės žaisliukas „Paukščiukas“

Spalva

Aukso, Ruda

Pakabinami eglutės žaisliukai „Lapės“ 2 vnt.

Spalva

Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!