Dovanų rinkinys „Klasika”

Tik Story by Nature

Original price was: 43,00 €.Current price is: 39,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! Rinkitės šį tarpusavyje derančių stiklinių eglutės žaisliukų rinkinį Kalėdinėms dovanoms.   

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!

Rinkitės šį tarpusavyje derančių stiklinių eglutės žaisliukų rinkinį Kalėdinėms dovanoms. 

 

Kalėdiniai eglutės žaisliukai "Balta raudona" 4 vnt

Šių stiklinių  eglutės žaisliukų rinkinys "Balta raudona" yra visiška Kalėdų dekoravimo klasika. Rinkinį sudaro 4 kalėdiniai eglutės žaisliukai, 3 skirtingų formų eglutės žaisliukai.

Tai puikus pasirinkimas Kalėdinės eglutės puošimui arba kaip dovana artimiesiems.
Kurkite namuose šventinę laukimo nuotaiką! Kalėdiniai žaisliukai gali pakeisti nuotaiką ir sukurti magišką atmosferą jūsų namuose. Visai nesvarbu ar Jūs labiau mėgstate klasiką, prabangą, ekletiką, ar natūralumą. Pasistenkite kad kiekvienais metais eglutės ir namų puošimas taptų jūsų maža švente, derinkite jau turimus eglutės žaisliukau su naujais įsigytais.

22,00 

Neturime

Spalva

Raudona, Balta

Plačiau apie prekę

Klasikiniai eglutės žaisliukai "Bugienis" 3 vnt

Šį rinkinį sudaro 3 stikliniai žaisliukai, su subtiliai nupieštomis bugienio šakelėmis. Neabejotinai suteiks Jūsų eglutei gamtos įkvėpto žavesio. Klasikiniai eglutės žaisliukai yra daugiau nei paprastos dekoracijos, tai istoriją pasakojantys Kalėdiniai žaisliukai .

Tai puikus pasirinkimas Kalėdų eglutės puošimui arba kaip dovana artimiesiems.
Kurkite namuose šventinę laukimo nuotaiką! Kalėdiniai žaisliukai gali pakeisti nuotaiką ir sukurti magišką atmosferą jūsų namuose. Visai nesvarbu ar Jūs labiau mėgstate klasiką, prabangą, ekletiką, ar natūralumą. Pasistenkite kad kiekvienais metais eglutės ir namų puošimas taptų jūsų maža švente, derinkite jau turimus eglutės žaisliukau su naujais įsigytais.Original price was: 21,00 €.Current price is: 17,00 €.

Turime

Spalva

Žalia, Balta

Plačiau apie prekę

Nepakankamas kiekis

Spalva

Žalia, Raudona, Balta

Kalėdiniai eglutės žaisliukai "Balta raudona" 4 vnt

Spalva

Raudona, Balta

Klasikiniai eglutės žaisliukai "Bugienis" 3 vnt

Spalva

Žalia, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!