Rinkitės derinį “Dviese”

Top!

Original price was: 25,00 €.Current price is: 23,00 €.

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!

Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar patikusias prekes ir lengvai pripildysite namus jaukia atmosfera ir laukimu.

Betoninės figūrėlės “Paukšteliai” 2 vnt.

Šios statulėlės sukurtos ne tik puošti namų erdvę, bet ir priminti: kiek daug gamtos grožio slypi mažuose dalykuose. Juk paukšteliai tai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jie atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia– vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukštelius!

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus, neutralios spalvos figūrėlės lengvai ras namuose savo jaukų kampą lentynoje, ant palangės arba kavos staliuko, valgomajame, virtuvėje ar vaikų kambaryje. Derinkite jas su vazoninių gėlių kompozicijom, medžio, metalo detalėmis, ar tiesiog palikite kaip savarankiškus dekoro akcentus. Puikiai derės tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.12,00 

Neturime

Betoninis vazonas su odine juostele

Kurkite savo interjere jaukumą, su šiais stilingais betono vazonais. Šviesiai pilka spalva pabrėš jūsų augalų natūralų grožį, o odinė juostelė suteiks išskirtinumo ir asmeniškumo. Ši dekoro detalė namų ar ofiso interjerui atneš užbaigtumo ir harmonijos. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.
Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.

Original price was: 13,00 €.Current price is: 11,00 €.

Neturime

Spalva

Ruda, Pilka

Plačiau apie prekę

Išparduota

Spalva

Oranžinė, Rausva, Rožinė, Smėlinė, Balta

Betoninės figūrėlės “Paukšteliai” 2 vnt.

Spalva

Pilka

Betoninis vazonas su odine juostele

Spalva

Ruda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!