Akcija!

Stiklinių baravykų eglutės žaisliukai 2 vnt.

%
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

Original price was: 13,00 €.Current price is: 11,00 €.

Yra sandėlyje

Tiesa viena, kad ši gamtos dovana abejingų nepalieka. Jei ne skoniu ar rinkimo pramoga, tada savo grožiu tai jau tikrai! Sutikite: nei viena rudens pasaka neapsieis be rudens simbolių grybukų....Skaityti plačiau

Tiesa viena, kad ši gamtos dovana abejingų nepalieka. Jei ne skoniu ar rinkimo pramoga, tada savo grožiu tai jau tikrai! Sutikite: nei viena rudens pasaka neapsieis be rudens simbolių grybukų. Tai patvirtina ir mūsų pirkėjai, nes dekoracijos su grybukais išgraibstomas akimirksniu. Ir net nesvarbu koks sezonas už lango. Nes nėra netinkamo meto, kada jie negalėtų puošti namų! Belieka išsirinkti savąjį, o gal susikomplektuoti unikalią kolekciją?

Šios dekoracijos per daug įspūdingos, kad pasidžiaugt jomis tik Kalėdiniu laikotarpiu. Ar galite įsivaizduoti, kaip šie grybukai stulbinančiai gali atrodyti rudeninėse kompozicijose? O vėliau saugiai persikelti ant Kalėdinės eglutės šakų. Neribokite savo fantazijos, tegul Jūsų namai tampa vieta, kur gimsta gražiausios šeimos istorijos ir tradicijos!

Atraskite netikėtus derinius, šiuos žaisliukus komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Išmatavimai

7 cm.

Papildoma informacija

Parduodami po 2 vienetus.

Baravykai stikliniai, viršūnėlė aksominė.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stiklinių baravykų eglutės žaisliukai 2 vnt.”

Spalva

Oranžinė, Aukso

Success message!
Warning message!
Error message!