Rinkitės derinį “Vaza ir gėlės”

32,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Aukšta siaura stiklinė vaza

Visas grožis paprastume! Stiklinė, cilindro formos vaza, nesirungs su pamerkto augalo natūraliu grožiu, o tik dar labiau jį pabrėš neslėpdama grakštaus koto. Tokia dovana pradžiugintų originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.
Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šioje vazelėje elagantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija.
Papildoma informacija:
Atraskite savyje kūrėją, su šia stikline vaza! Ji tiks ne tik gėlių kompozicijoms kurti. Sluoksniuokite joje akmenukus, kriaukles, kaštonus ar sausas šakeles. Brangius prisiminimus iš pajūrio ar pasivaikščiojimo miške.

16,00 

Turime

Džiovintos mini artišokų šakos

Džiovintos mini artišokų šakos
Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios džiovinto augalo šakelės suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui dinamikos, tekstūros, trūkstamo akcento. Derančios prie bet kokio stiliaus interjero, nereikalaujančios priežiūros, idealus pasirinkimas žmonėms, kurie negali skirti daug dėmesio gyvų gėlių priežiūrai, bet vertina gamtos prisilietimą savo erdvėje. Džiovintos gėlės neturi žiedadulkių, todėl tai puiki alternatyva alergiškiems žmonėms.
Pritaikymas: Tvari dekoracija, puikiai atrodys tiek įmantrių formų, tiek minimalistinėse ar skaidraus stiklo vazose. Derės su kitais džiovintais augalais, gyvų gėlių kompozicijose, arba tiesiog kaip savarankiškas dekoro elementas. Atraskite netikėtus derinius, šias šakeles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

16,00 

Turime

Spalva

Geltona

Plačiau apie prekę

Džiovintos mini artišokų šakos

Spalva

Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!