Rinkitės derinį “Kviečiu pavasarį”

Top!

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite Velykinius pasiūlymus, kuriuose interjero detalės  suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar...Skaityti plačiau

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite Velykinius pasiūlymus, kuriuose interjero detalės  suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar patikusias prekes ir lengvai pripildysite namus jaukia atmosfera ir laukimu. 

Velykinė dekoracija- stikliniai kiaušiniai

Stilingo dekoro gerbėjams, suteiks elegancijos ir lengvumo Velykų dekorui. Puikiai derės bet kokiam interjere, subtiliai pabrėš bet kokio stiliaus kompozicijas. 

Pritaikymas: Tobulai tinka ant vazoje pumpurais besiskleidžiančių šakelių, Velykinėms puokštėms, vainikams ar stalo dekorui. Atraskite unikalius derinius, juos komponuodami su kitom Story by Nature dekoracijom!

Komplektą sudaro 6 vnt. kiaušinių.19,00 

Turime

Spalva

Kreminė

Plačiau apie prekę

Prisegami plunksnų vainikėliai

Jaukaus dekoro gerbėjams, suteiks elegancijos ir lengvumo Velykų dekorui. Puikiai derės bet kokiam interjere, subtiliai pabrėš bet kokio stiliaus kompozicijas. 

Pritaikymas: Tobulai tinka ant vazoje pumpurais besiskleidžiančių šakelių, Velykinėms puokštėms, vainikams ar stalo dekorui. Atraskite unikalius derinius, juos komponuodami su kitom Story by Nature dekoracijom!

Komplektą sudaro 6 vnt. plunksnų vainikėlių.

21,00 

Turime

Spalva

Rusva, Ruda

Plačiau apie prekę

Velykinės stalo servetėlės „Zuikiai“

Tegul pavasario šventės būna žaismingos! Velykos ta proga, kai norisi pilna širdimi džiaugtis atgimstančia gamta, namus pripildyti šviesiomis emocijomis. Šios medžiaginės servetėlės su mielais zuikučiais nepaliks abejingų, ypač jas įvertins vaikai. O gal jos taps mėgstamiausiu aksesuaru sekmadienio pietų ar eilinių pusryčių stalui? Nes kas sakė, kad geras emocijas reikia taupyti šventėms?

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Tai gali tapti puikia dovana Velykų, įkurtuvių proga, ar tiesiog be ypatingos progos! Atraskite netikėtus derinius, šias servetėles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais. Mėgaukitės šeimos tradicijomis, gimstančiomis mažose detalėse.

Rinkinį sudaro 2 vnt. servetėlių.

laikinai nepasiekiama

Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“

Minimalistinio stiliaus, aptakių formų keraminė vaza sukurta pabrėžti natūralų augalų grožį. Pastelinės spalvos, neįmantraus dizaino, ji harmoningai įsilies aplinką ir suteiks elegancijos ir užbaigtumo interjerui, grakštumo stalui ar knygų lentynai. Ši vaza primins, kad paprastume gali slypėti daug grožio. Visai kaip ir gamtoje. Tokia dovana pradžiugins originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiks namams ar ofisui jaukumo.
Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur ją įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokioje vazoje stilingai atrodys tiek gyvos, tiek džiovintos, smilgos, originalių formų lapai. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

16,00 

Turime

Spalva

Alyvinė

Plačiau apie prekę

Porceliano žvakidė „Ažūras“

Nors sukurta jaukiems vakarams, tačiau ir dieną ši žvakidė taps akį traukiančiu, šmaikščiu interjero akcentu. Balto porceliano visu gražumu atsiskleidžia vakare, įžiebus žvakutę.  Ir nors ši dekoracija tobulai tinkanti vakarui, tačiau ir dieną interjerui suteiks elegancijos ir užbaigtumo.

Pritaikymas: Minimalistinio dizaino, nepretenzingų formų akcentas, kuris tiks bet kokio stiliaus interjere, valgomajame, virtuvėje ar vaikų kambaryje. Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, puokščių, Velykų stalo dekoracijų dalis. Tokia dovana nudžiuginsite minimalizmą propaguojantį, turintį gerą jumoro jausmą ar vertinantį dovanas su prasme, artimą žmogų. Atraskite netikėtus derinius, šią žvakidę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Porcelianinio paukščiuko figūrėlės (2 vnt.)

Ši figūrėlė sukurta ne tik puošti namų erdvę, bet ir priminti: kiek daug gamtos grožio slypi mažuose dalykuose. Pavyzdžiui paukštelyje. Juk tai meilės, pasitikėjimo, sėkmės, naujų galimybių simbolis. Šeimininkui jis atneš laisvės pojūčio, dvasios pakylėjimo, įkvėpimo, o kai reikia – vaisingumo darbuose ar šeimoje. Turite kam to palinkėti? Dovanokite paukščiuką!

Pritaikymas: Paukštelis įsitaisęs ant vazos ar žvakidės briaunos, suteiks joms individualumo ir žaismingo netikėtumo. Kaip tobulai jis jausis ant plono stiklo vazos, ar Story by Nature žvakidžių! Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, Velykų stalo dekoras arba derinant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul jis įkvepia kurti unikalias namų istorijas!

Šis paukštelis nudžiugins gamtos mylėtoją, minimalizmo gerbėją ar unikalių dekoro detalių “medžiotoją”.

 

 

 

 

 

16,00 

Neturime

Šis produktas šiuo metu nepasiekiamas.
Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rinkitės derinį “Kviečiu pavasarį””

Spalva

Kreminė, Alyvinė, Rožinė, Žalia, Balta

Velykinė dekoracija- stikliniai kiaušiniai

Spalva

Kreminė

Prisegami plunksnų vainikėliai

Spalva

Rusva, Ruda

Velykinės stalo servetėlės „Zuikiai“

Spalva

Smėlinė, Balta, Pilka

Keraminė vaza „Glazūruotas burbulas“

Spalva

Alyvinė

Porceliano žvakidė „Ažūras“

Spalva

Balta

Dydis

aukštis 10 cm, diametras 6 cm, aukštis 9 cm, diametras 9 cm

Success message!
Warning message!
Error message!