Džiovintos protėjos

Ribotas kiekis

18,00 

Yra sandėlyje

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios džiovinto augalo šakelės suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui dinamikos, tekstūros, trūkstamo akcento. Derančios prie bet kokio stiliaus interjero, nereikalaujančios priežiūros, idealus pasirinkimas žmonėms, kurie...Skaityti plačiau

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios džiovinto augalo šakelės suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui dinamikos, tekstūros, trūkstamo akcento. Derančios prie bet kokio stiliaus interjero, nereikalaujančios priežiūros, idealus pasirinkimas žmonėms, kurie negali skirti daug dėmesio gyvų gėlių priežiūrai, bet vertina gamtos prisilietimą savo erdvėje. Džiovintos gėlės neturi žiedadulkių, todėl tai puiki alternatyva alergiškiems žmonėms.

Pritaikymas: Tvari dekoracija, puikiai atrodys tiek įmantrių formų, tiek minimalistinėse ar skaidraus stiklo vazose. Derės su kitais džiovintais augalais, gyvų gėlių kompozicijose, arba tiesiog kaip savarankiškas dekoro elementas. Atraskite netikėtus derinius, šias šakeles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Success message!
Warning message!
Error message!